Bez kategorii

Ruszyła rekrutacja na VII edycję!

By 3 lipca 2019 No Comments

Niezmiernie miło nam poinformować, że oficjalnie ruszyła rekrutacja na VII edycję naszych studiów podyplomowych.  Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje odnośnie rekrutacji.

1. HARMONOGRAM REKRUTACJI

Rekrutacja rozpoczęła się 24 czerwca 2019 i potrwa do 1 września 2019 (lub do wyczerpania limitu miejsc).

2. WYMAGANIA REKRUTACYJNE

• Słuchaczami studiów podyplomowych w AGH mogą być osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych (co najmniej inżynierskich lub licencjackich).
  • Osoby nie będące obywatelami polskimi mogą podejmować i odbywać studia podyplomowe na zasadach określonych w odrębnych przepisach.

3. NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

• podanie o przyjęcie na studia podyplomowe (pobierz formularz)
  • kwestionariusz osobowy – studia podyplomowe (pobierz kwestionariusz)
  • dowód uiszczenia opłaty za I semestr lub za całość studiów.

4. PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ

• Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą elektroniczną (wraz z załącznikami) na adres: rtyrala@agh.edu.pl i chromik@agh.edu.pl (z dopiskiem Employer Branding – rekrutacja na VII edycję). W ciągu 48h od przesłania wiadomości uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailem.
  • Tryb zgłoszeń: kolejność zgłoszeń i wpłat na konto.

5. OPŁATY

• Całkowity koszt studiów: 4 000 zł
  • Opłatę można wnieść w całości (4 000 zł) lub w podziale na dwie, równe raty (po 2 000 zł każda; pierwsza rata płatna na etapie naboru, druga przed rozpoczęciem II semestru)
  • Dane do wpłaty czesnego:

Odbiorca:
Akademia Górniczo-Hutnicza
Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Wydział Humanistyczny

Tytuł: EB ed. VII 430.6378 (imię i nazwisko słuchacza)
Bank: Pekao S.A. O/Kraków
Nr rachunku: 96 1240 4722 1111 0000 4858 2922

Uwaga! Bardzo ważne jest odpowiednie zatytułowanie przelewu, ponieważ na podstawie tytułów wpłaty księgowane są na odpowiednich subkontach.

W razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy!