Rekrutacja trwa. W październiku wystartuje VIII edycja!

By 24 sierpnia 2020 No Comments

Trwa rekrutacja na VIII edycję studiów podyplomowych Employer Branding na Wydziale Humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wszystkie najważniejsze informacje odnośnie kierunku i naboru zebraliśmy w punktach.

1. HARMONOGRAM REKRUTACJI

Rekrutacja rozpoczęła się 29 czerwca 2020 i potrwa do 30 września 2020 (lub do wyczerpania limitu miejsc).

2. WYMAGANIA REKRUTACYJNE

• Słuchaczami studiów podyplomowych w AGH mogą być osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych (co najmniej inżynierskich lub licencjackich).
  • Osoby nie będące obywatelami polskimi mogą podejmować i odbywać studia podyplomowe na zasadach określonych w odrębnych przepisach.

3. NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

• formularz zgłoszeniowy (pobierz formularz)
  • poświadczenie wniesienia opłaty za studia podyplomowe za pierwszy semestr studiów (lub całość studiów), nie później niż w terminie 14 dni przed rozpoczęciem zajęć dydaktycznych w ramach studiów podyplomowych;
  • oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem studiów podyplomowych w AGH (pobierz oświadczenie).

4. PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ

• Dokumenty wymagane do rekrutacji należy przesłać w wersji elektronicznej na adresy: pwalotek@agh.edu.pl i anosal@agh.edu.pl, z kopią na adres: rtyrala@agh.edu.pl oraz dopiskiem „Employer Branding – rekrutacja na edycję VIII”..
  • Tryb zgłoszeń: kolejność zgłoszeń i wpłat na konto.

5. OPŁATY

• Całkowity koszt studiów: 4 600 zł
  • Opłatę można wnieść w całości (4600 zł) lub w podziale na dwie, równe raty (po 2300 zł każda; pierwsza rata płatna na etapie naboru, druga przed rozpoczęciem II semestru).

Bardzo ważne jest odpowiednie zatytułowanie przelewu, ponieważ na podstawie tytułów wpłaty księgowane są na odpowiednich subkontach.

Odbiorca:
Akademia Górniczo-Hutnicza
Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Wydział Humanistyczny

Tytuł: EB ed. VIII 430.6390 (imię i nazwisko słuchacza)
Bank: Pekao S.A. O/Kraków
Nr r-ku: 96 1240 4722 1111 0000 4858 2922

W razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy!