Organizacja semestru zimowego 2020/21 na VIII edycji EB

By 14 września 2020 No Comments

Drodzy, przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące formy zajęć na nadchodzący zimowy semestr 2020/21.

Zgodnie z decyzją kierownika studiów podjętą w porozumieniu z Dziekanem Wydziału oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów, kadry dydaktycznej oraz wszystkich członków wspólnoty AGH informujemy, że zajęcia na kierunku Employer Branding podczas semestru zimowego 2020/2021 odbywać się będą w formie zdalnej (do odwołania).

Decyzja dotycząca formy zajęć w drugim semestrze będzie zależna od sytuacji epidemicznej i zostanie podana pod koniec pierwszego semestru.

Przypominamy, że rekrutacja na studia trwa do 30.09 (lub wyczerpania limitu miejsc). Lista miejsc zapełnia się szybko, dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili na przesłanie swojego zgłoszenia.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z opiekunami studiów.

Pozdrawiamy serdecznie!